English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK з'яўляецца прафесійным вытворцам і пастаўшчыком машын для кіравання ацяпленнем у Кітаі. У нас ёсць уласны завод. Мы прапануем першакласны рэгулятар тэмпературы прэс-формы для ін'екцыйнай прамысловасці па прамых заводскіх цэнах, імкнучыся да ўзаемавыгаднага супрацоўніцтва і доўгатэрміновых сяброўскіх дзелавых адносін. Маючы сертыфікат CE і прафесійную драўляную ўпакоўку, ён падыходзіць для прамысловасці з нізкімі тэмпературамі і рэгіёнаў з высокай тэмпературай навакольнага асяроддзя.
Тэмпературны кантролер Water Mold абсталяваны імпартнымі кампрэсарамі Copeland са Злучаных Штатаў і спалучаецца з электрычнымі кампанентамі міжнародных брэндаў, такіх як OMRON і FUJI, а таксама імпартнымі высакаякаснымі кампанентамі, якія забяспечваюць бесперапынную і стабільную працу падчас вытворчасці ліцця пад ціскам і адпавядаюць патрабаванням высокадакладнага кантролю тэмпературы. Дзякуючы прыняццю працэсу зваркі бескіслароднай меднай трубкі і спалучэнні яго з суцэльнай канструкцыяй трубаправода з нержавеючай сталі 304, ён эфектыўна пазбягае закаркавання трубаправода і праблем з іржаўленнем, а таксама павялічвае тэрмін службы абсталявання. Абсталяваны высокаэфектыўнымі выпарнікамі і кандэнсатарамі, спажыванне энергіі зніжана больш чым на 30%. Доўгатэрміновае выкарыстанне можа значна зэканоміць выдаткі на энергію для прадпрыемстваў, збалансаваўшы эфектыўнасць і эканомію. Падтрымлівае пераключэнне магутнасці нагрэву. Мадэль 8ACH абсталявана двума наборамі кампрэсарных галовак, якія можна выкарыстоўваць асобна або ў камбінацыі. Дадатковая функцыя сувязі RS485 і кіраванне імпартаваным мікракампутарам / ПЛК даступныя для дасягнення аўтаматызаванага кіравання. Ён абсталяваны поўнай аховай бяспекі і функцыямі адлюстравання няспраўнасцяў, і абслугоўванне можа быць лёгка завершана без патрэбы ў прафесіяналах.

| мадэль: | AQ-5ACHS-12L*3 (серыя AQ-5ACHS) |
| Марка: | AQWK |
| Тып: | З паветраным астуджэннем |
| Спосаб астуджэння: | З вадзяным астуджэннем |
| Структура падраздзялення: | Інтэгральны |
| напружанне: | 380В/50Гц |
| Кампрэсар: | 3 кампрэсары Copeland (імпартаваныя ў ЗША) |
| Магутнасць: | 36 кВт |
| Магутнасць астуджэння: | 12,5 кВт |
| Дыяпазон тэмператур: | 5°C-98°C (уваходная вада) |
| Узровень шуму: | Звышціхі |
| Поля прымянення: | Ін'екцыйная прамысловасць, гальваніка, бровар, фабрыка напояў, харчовая прамысловасць, краіны з высокай тэмпературай навакольнага асяроддзя |
| Машына прымянення: | Прэцызійныя станкі |
| сертыфікацыя: | CE (сертыфікат прадастаўляецца) |
| Умова: | Новы |
| Час дастаўкі: | 15-20 дзён |
| Гарантыя: | 2-гадовая гарантыя, 10-гадовая эфектыўная праца, пажыццёвае абслугоўванне |
| Пасляпродажнае абслугоўванне: | Абслугоўванне машын за мяжой |
| Гандлёвы знак: | AQWK |
| Транспартны пакет: | Драўляны футляр (прафесійная ўпакоўка) |
| Спецыфікацыя: | 120 кг |
| Паходжанне: | Кітай |
| Код HS: | 8419899090 |
Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, звяжыцеся з намі:
Мабільны/WeChat: +86-13336655820
электронная пошта:sales9188@foxmail.com
не саромейцеся звяртацца - мы гатовыя абслугоўваць вас!