English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикЯк забяспечыць стабільную працу?
Рэгулятар тэмпературы прэс-формы для ўпырску пластмас алею выкарыстоўвае імпартны кампрэсар Copeland з ЗША і электрычныя кампаненты OMRON/FUJI/TE/LG, што забяспечвае больш працяглы тэрмін службы.
Як прадухіліць засмечванне і іржу?
Рэгулятар тэмпературы прэс-формы для пластыкавых ін'екцый алею выкарыстоўвае трубкі з бескіслароднай медзі, звараныя з убудаванымі трубамі з нержавеючай сталі 304.
Наколькі гэта энергаэфектыўна?
Мы выкарыстоўваем высокаэфектыўныя выпарнікі і кандэнсатары, што зніжае спажыванне энергіі больш чым на 30%.
Ён гнуткі ў эксплуатацыі?
Абсталяваны 3 кампрэсарамі (мадэль 8ACH з 2 кампрэсарнымі галоўкамі, можа выкарыстоўвацца незалежна або ў камбінацыі) і мае магчымасць пераключэння магутнасці нагрэву.
Ці падтрымлівае ён аўтаматызаванае кіраванне?
Рэгулятар тэмпературы прэс-формы для ліцця пластмас алею можа быць абсталяваны сувяззю RS485 і імпартнай сістэмай кіравання мікракампутарам або ПЛК.
Ці лёгка яго абслугоўваць?
Тэмпературны рэгулятар пластыкавай формы для ўпырску алею мае комплексную абарону бяспекі і функцыі адлюстравання няспраўнасцей, што дазваляе лёгка абслугоўваць без прафесійных навыкаў.
| мадэль | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Тып | З паветраным астуджэннем |
| Спосаб астуджэння | З вадзяным астуджэннем |
| Структура падраздзялення | Інтэгральны |
| Напруга | 380В/50Гц |
| Нумар кампрэсара | 3 (Коўпленд, імпарт ЗША) |
| Узровень шуму | Звышціхі |
| Дыяпазон тэмператур | 5°C-98°C (уваходная вада), -30°C да +350°C (працоўны стан) |
| Магутнасць астуджэння | 12,5 кВт |
| Поля прымянення | Гальваніка, піваварны завод, фабрыка напояў, харчовая прамысловасць, краіны з высокай тэмпературай навакольнага асяроддзя |
| Машына прымянення | Прэцызійныя станкі |
| Атэстацыя | CE, RoHS |
| Стан | Новы |
| Час дастаўкі | 15-20 дзён |
| Гарантыя | 2 гады |
| Пасляпродажнае абслугоўванне | Абслугоўванне машын за мяжой |
| Таварны знак | AQWK |
| Транспартны пакет | Драўляны чахол |
| Спецыфікацыя | 120 кг |
| Паходжанне | Кітай |
| Код HS | 8419899090 |

Наш рэгулятар тэмпературы пластыкавых формаў для ўпырску алею падыходзіць для галін з высокімі патрабаваннямі да кантролю тэмпературы, такіх як піваварства, вытворчасць напояў і харчовая прамысловасць, а таксама для рэгіёнаў з высокай тэмпературай навакольнага асяроддзя. Маючы шматгадовы вопыт вытворчасці, мы прапануем рэкламныя цэны непасрэдна на заводзе, надзейную якасць з выкарыстаннем кампанентаў вышэйшага ўзроўню і глабальную пасляпродажную падтрымку. Яго унікальная канструкцыя можа вытрымліваць экстрэмальныя працоўныя ўмовы і задавальняць розныя вытворчыя патрэбы.
AQWK з'яўляецца прафесійным вытворцам і пастаўшчыком рэгулятараў тэмпературы цвілі ў Кітаі. У нас ёсць уласны завод. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, звяжыцеся з намі.