English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик
Што забяспечвае стабільную працу? Імпартаваны ў ЗША кампрэсар Copeland + электрычныя дэталі OMRON/FUJI/TE/LG для больш працяглага тэрміну службы.
Як пазбегнуць засора і іржы? Бескіслародная зварка медных труб + убудаваныя трубаправоды з нержавеючай сталі 304.
Ці можа гэта эканоміць энергію? Высокаэфектыўны выпарнік і кандэнсатар, якія зніжаюць спажыванне энергіі больш чым на 30%.
Ці гнуткая аперацыя? 3 кампрэсара (мадэль 8ACH з 2 групамі галовак для асобнага/сумеснага выкарыстання) + пераключэнне магутнасці ацяплення.
Падтрымлівае аўтаматызаванае кіраванне? Дадатковая сувязь RS485 + імпартаваны мікракампутар/ПЛК кіравання (дадаткова).
Лёгка абслугоўваць? Ідэальная абарона бяспекі, адлюстраванне няспраўнасцяў і беспраблемны рамонт без прафесійных навыкаў.
AQWK факусуюць на прадастаўленні высакаякаснай гарачай і халоднай інтэграванай алейнай формы. Прадукцыя прайшла падвойную міжнародную сертыфікацыю CE і RoHS. Яны адпавядаюць міжнародным нормам у частцы стандартаў бяспекі і патрабаванняў аховы навакольнага асяроддзя. Дзякуючы падвойным гарантыям якасці і адпаведнасці, яны могуць бяспечна прымяняцца ў розных сцэнарыях прамысловай вытворчасці.
З'яўляючыся прафесійным прыладай, якое аб'ядноўвае функцыі гарачай і халоднай, гэтая машына кантролю тэмпературы алею выдатна працуе па асноўных параметрах. Дыяпазон адаптацыі тэмпературы вады на ўваходзе ахоплівае ад 5 ℃ да 98 ℃, што можа дакладна адпавядаць дыферэнцыраваным патрабаванням розных вытворчых працэсаў да тэмпературы вады на ўваходзе. Няхай гэта будзе нізкатэмпературнае астуджэнне або сцэнарыі рэгулявання тэмпературы пры сярэдняй і высокай тэмпературы, ён можа стабільна выдаваць. З астуджальнай магутнасцю 12,5 кВт ён можа хутка дасягаць цеплаабмену, эфектыўна рэгуляваць тэмпературу алею, забяспечваць пастаянную тэмпературу падчас вытворчага працэсу і спрыяць павышэнню дакладнасці фармавання прадуктаў і эфектыўнасці вытворчасці.
Інтэграваная прэс-форма для гарачага і халоднага масла сумяшчальная са стандартным прамысловым напругай 380 В/50 Гц. Ён не патрабуе дадатковых мадыфікацый існуючай сістэмы электразабеспячэння завода і можа быць непасрэдна падлучаны да вытворчай лініі, што значна спрашчае працэс ўстаноўкі і зніжае кошт разгортвання. Акрамя таго, гэта абсталяванне мае канструкцыю з паветраным астуджэннем, што забяспечвае звышціхую працу падчас працэсу. Ён можа эфектыўна зніжаць шумавое забруджванне ў асяроддзі прамысловай вытворчасці, ствараючы больш камфортную рабочую атмасферу для аператараў майстэрняў і збалансаваўшы практычнасць абсталявання і карыстацкі досвед.
AQWK з'яўляецца прафесійным вытворцам і пастаўшчыком машын для кіравання ацяпленнем у Кітаі. У нас ёсць уласны завод. Запрашаем да кансультацый і пакупкі.
| мадэль: | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Тып: | З паветраным астуджэннем |
| Спосаб астуджэння: | З вадзяным астуджэннем |
| Структура падраздзялення: | Інтэгральны |
| напружанне: | 380В/50Гц |
| Нумар кампрэсара: | 3 (Коўпленд, імпарт ЗША) |
| Узровень шуму: | Звышціхі |
| Дыяпазон тэмператур: | 5°C-98°C (уваходная вада), -30°C да +350°C (працоўны стан) |
| Магутнасць астуджэння: | 12,5 кВт |
| Поля прымянення: | Гальваніка, піваварны завод, фабрыка напояў, харчовая прамысловасць, краіны з высокай тэмпературай навакольнага асяроддзя |
| Машына прымянення: | Прэцызійныя станкі |
| сертыфікацыя: | CE, RoHS |
| Умова: | Новы |
| Час дастаўкі: | 15-20 дзён |
| Гарантыя: | 2 гады |
| Пасляпродажнае абслугоўванне: | Абслугоўванне машын за мяжой |
| Гандлёвы знак: | AQWK |
| Транспартны пакет: | Драўляны чахол |
| Спецыфікацыя: | 120 кг |
| Паходжанне: | Кітай |
| Код HS: | 8419899090 |
Ідэальна падыходзіць для галін прамысловасці, дзе патрабуецца рэгуляванне нізкай тэмпературы (піваварня, вытворчасць напояў, прадуктаў харчавання і г.д.) і рэгіёнаў з высокай тэмпературай навакольнага асяроддзя. Дзякуючы шматгадоваму вопыту вытворчасці, мы прапануем прамыя фабрычныя рэкламныя цэны, надзейную якасць, падмацаваную кампанентамі вышэйшага ўзроўню, і глабальную пасляпродажную падтрымку. Унікальная канструкцыя гарачай і халоднай убудаванай алейнай формы адаптуецца да экстрэмальных умоў працы, задавальняючы разнастайныя вытворчыя патрэбы.
Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, звяжыцеся з намі:
Мабільны/WeChat: +86-13336655820
электронная пошта:sales9188@foxmail.com