English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикВысокаэфектыўны ахаладжальны вадзяны ахаладжальнік сумяшчальны з цыркуляцыйным ахаладжальнікам з вадзяным астуджэннем, адпавядае стандартам CE&RoHS, працуе звышціха, мае комплексную канструкцыю бяспекі і прафесійную падтрымку пасля продажу за мяжой. AQWK з'яўляецца прафесійным вытворцам і пастаўшчыком халадзільнікаў з паветраным астуджэннем у Кітаі. У нас ёсць уласны завод. Запрашаем да кансультацый і пакупкі!
Усебаковая абарона бяспекі: абсталяваны выбухаабароненым абсталяваннем трубаправода і контурам скіду ціску гарачай вады BY-PASS. Высокаэфектыўны ахаладжальнік вады мае ідэальныя механізмы бяспекі і дысплей няспраўнасцяў, што дазваляе лёгка рамантаваць і абслугоўваць без прафесійных навыкаў.
Трывалая гарантыя якасці: інтэграваныя трубаправоды з нержавеючай сталі 304 зніжаюць супраціў труб і іржу. Ізаляваная электрычная скрынка падаўжае тэрмін службы электрапрыбораў, вырабленых ад вядомых брэндаў, такіх як OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB і WEST.
Інтэлектуальная і гнуткая эксплуатацыя: высокаэфектыўны ахаладжальнік вады падтрымлівае аўтаматычны адвод паветра пасля запуску і пераключэнне магутнасці ацяплення. Дадатковая функцыя сувязі RS485 рэалізуе аўтаматызаванае кіраванне з выбарам рэжыму кіравання імпартаваным мікракампутарам або ПЛК.
Наладжвальная прыстасоўвальнасць: Шматкропкавы блок рэгулявання тэмпературы, магутнасць алейнага помпы і магутнасць ацяплення можна наладзіць. Дадатковыя функцыі ўключаюць паветрапрадзіманне і вяртанне алею, а таксама імгненнае адключэнне астуджэння зваротнага алею.
| мадэль | AQO-09L |
| Тып | Тып алею (машына для тэмпературы формы) |
| Спосаб астуджэння | Алейнага астуджэння |
| Структура падраздзялення | Інтэгральны |
| Магутнасць | 9 кВт |
| Выбранае напружанне | 380В/50Гц |
| Нумар кампрэсара | 1 |
| Узровень шуму | Звышціхі |
| Поля прымянення | Апрацоўка пластмас |
| Машына прымянення | Прэцызійны станок |
| Іншыя сцэнары прымянення | Піваварны завод, завод па вытворчасці напояў, харчовая прамысловасць і іншыя галіны прамысловасці, якія патрабуюць нізкай тэмпературы; падыходзіць для памяшканняў з высокай тэмпературай навакольнага асяроддзя |
| Атэстацыя | CE, RoHS |
| Стан | Новы |
| OEM/ODM | Падтрымліваецца |
| Час выканання | 15 дзён |
| Гарантыйны тэрмін | 2 гады (з 10-гадовым эфектыўным абслугоўваннем і пажыццёвым абслугоўваннем) |
| Пасляпродажнае абслугоўванне | Інжынерная служба за мяжой |
| Таварны знак | AQWK |
| Транспартны пакет | Драўляны чахол |
| Спецыфікацыя | Вага 74 кг |
| Паходжанне | Кітай |
| Код HS | 8419899090 |
| Дыяпазон тэмператур | 15°C - 180°C (уваходнае асяроддзе) |
| Дадатковыя функцыі | Выдзіманне паветра і вяртанне алею, імгненнае астуджэнне зваротнага алею, функцыя сувязі RS485, рэжым кіравання імпартным мікракампутарам/ПЛК |
Гарантыя якасці: строгі кантроль якасці для пастаўкі першакласных надзейных прадуктаў
Філасофія цэнаўтварэння: Прапануйце разумныя цэны для дасягнення ўзаемавыгаднага супрацоўніцтва з сусветнымі партнёрамі
Доўгатэрміновае супрацоўніцтва: імкнемся ўсталяваць доўгатэрміновыя сяброўскія дзелавыя адносіны, заснаваныя на ўзаемным даверы
Гарантыйнае абслугоўванне: 2 гады гарантыі, 10 гадоў стабільнай працы і пажыццёвае абслугоўванне
Тэхнічная падтрымка: паслугі прафесійных інжынераў за мяжой для своечасовай ўстаноўкі, навучання і вырашэння праблем