English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| мадэль | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Тып | З паветраным астуджэннем (рэгулятар тэмпературы формы) |
| Спосаб астуджэння | Вадзяное астуджэнне |
| Структура падраздзялення | Інтэгральны |
| Выбранае напружанне | 380В/50Гц |
| Нумар кампрэсара | 1 |
| Марка кампрэсара | Copeland (прывезены з Амерыкі) |
| Магутнасць астуджэння | 36 кВт |
| Дыяпазон тэмператур | 5°C - 90°C (тэмпература вады на выхадзе) |
| Узровень шуму | Звышціхі |
| Поля прымянення | Гальваніка |
| Машына прымянення | Прэцызійны станок |
| Іншыя сцэнары прымянення | Піваварны завод, завод па вытворчасці напояў, харчовая прамысловасць і іншыя галіны, якія патрабуюць нізкіх тэмператур |
| Атэстацыя | ISO, CE |
| Стан | Новы |
| Вымярэнне | 14075132см |
| Спецыфікацыя | Вага 600 кг |
| Паходжанне | Кітай |
| Таварны знак | AQWK |
| Код HS | 8419899090 |
| Транспартны пакет | Драўляны чахол |
| Час дастаўкі | 15-20 дзён |
| Гарантыя | 2 гады гарантыі + 10 гадоў эфектыўнага абслугоўвання + пажыццёвае абслугоўванне |
| Пасляпродажнае абслугоўванне | Абслугоўванне машыны за мяжой |
| Дадатковыя функцыі | Функцыя сувязі RS485, рэжым кіравання імпартным мікракампутарам/ПЛК |
Кампрэсарная машына для прамысловага астуджэння вады (халоднага і гарачага інтэграванага тыпу) аб'ядноўвае кампаненты электрычнага нагрэву і кампрэсійнага астуджэння з шырокім дыяпазонам кантролю тэмпературы ад -120 ℃ да 350 ℃ пры выкарыстанні тэрмічнага масла ў якасці цеплапераносчыка. Ён шырока прымяняецца ў галінах хімічнай рэакцыі і выпрабаванні матэрыялаў, задавальняючы патрабаванням розных вытворчых працэсаў без неабходнасці замены цепланосбіта.
Шырокі дыяпазон рэгулявання тэмпературы: з алеем для цеплапераносу ў якасці носьбіта можна дасягнуць вялікіх змен тэмпературы ад -120 ℃ да 350 ℃, пазбаўляючы ад праблем са зменай цеплаабменнага асяроддзя.
Стабільная канструктыўная канструкцыя: Кампрэсарная машына для прамысловага астуджэння вады складаецца з алею для перадачы цяпла, цыркуляцыйнага помпы, награвальнай трубкі, астуджальнага цеплаабменніка, сістэмы астуджэння, сістэмы кантролю тэмпературы, трубаправода і рамы, якія ўтвараюць надзейны контур цыркуляцыі цепланосбіта.
Гарантыя якасці: строгі кантроль якасці для пастаўкі першакласных прадуктаў, якія адпавядаюць стандартам ISO і CE
Філасофія цэнаўтварэння: Прапануйце разумныя цэны для дасягнення ўзаемавыгаднага супрацоўніцтва з сусветнымі партнёрамі
Доўгатэрміновае бачанне: усталяванне доўгатэрміновых сяброўскіх дзелавых адносін, заснаваных на надзейных характарыстыках прадукту
Гарантыйнае абслугоўванне: 2 гады гарантыі, 10 гадоў стабільнай працы і пажыццёвае абслугоўванне
Тэхнічная падтрымка: Забяспечце абслугоўванне на месцы за мяжой і своечасовыя рашэнні праблем выкарыстання
AQWK з'яўляецца прафесійным вытворцам і пастаўшчыком халадзільнікаў з паветраным астуджэннем у Кітаі. У нас ёсць уласны завод. Запрашаем да кансультацый і пакупкі.
Мабільны/WeChat: +86-13336655820
электронная пошта:sales9188@foxmail.com